Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 (16GB) vagy Samsung...

IPhone 6 (16GB) vagy Samsung galaxy s6 (32GB)?

Figyelt kérdés
nemtudok donteni mind2 telefon egyformán tetszik viszont iPhone kevesebb a hely jo lenne egy kis segítség(érvek v hosszabb vélemények)a telefon kb 13 letoltott alkalmazást tartalmazna és kb 500képet

2015. aug. 21. 21:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem világ életemben Samsungom volt, mindig szidtam az IPhone-t, aztán kaptam egyet. Az összes Samsungom fél év után saját életet kezdett élni, folyamatosan lefagyott. Februárban kaptam egy IPhone 6-ot (64GB) eddig ez a legmegbízhatóbb telefonom, eddig még nem fagyott le, nem volt vele semmi probléma, viszonylag strapabíró, mert egyszer kiesett a kocsiból és semmi baja nem lett. Én csak ajánlani tudom az IPhone-t, nekem biztos, hogy nem lesz többet androidos telefonom. Még annyi, hogy IPhone-on egy csomó munkát megtudok csinálni pl. diagrammok, bemutatók, hivatalos papírok. Nagyon egyszerű telefon, könnyű kezelni
2015. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:

"nekem biztos, hogy nem lesz többet androidos telefonom"


Persze, mert addig csak Samsungod volt. :D

2015. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16 gb böven elég 😃😃😃

Nekem note 4 van. Cseréltem az egyik haverommal 1 hétre telot. Neki i6plus van, hat fájt a szÍvem amikor vissza kellet adni.

Szal én iphonet ajánlom, de akkor már az i6S-t várd ki 2 hét kb is piacra dobják. Anyám is most akar magának venni aztán mi is megvárjuk.

De egyébkent szerintem az dönt higy neKed az ios vagy a droid tetszik jobban, de én iphonet ajánlom. :)

2015. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!