Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen edzett üveg fóliát...

Milyen edzett üveg fóliát ajánlotok Sony Xperia Z1 Compact márkájú telefonra? Írhattok alsó, közép és felső kategóriás márkákat. Tapasztalatok is jöhetnek.

Figyelt kérdés
Mindenképp ebay-ről szeretnék rendelni.

2015. aug. 22. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
xprotector
2015. aug. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eBay-en nincs xprotector és csak eBay-ről szeretnék rendelni
2015. aug. 25. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
ebayről lehet szart fogsz kapni, minek erőlteted?
2015. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 altrifla ***** válasza:

Hi!

Az a baj,h nagyon különböznek minőségben.

Ha nem mutatja az eladó a termék képei közt az eredeti csomagolást, akkor bármit kaphatsz. Bár én már jártam úgy is hogy a noném zacsiban küldött cucc jobb volt.

1ébként a különbség leginkább abban mutatkozik meg, hogy az ujjlenyomatokat hogy szedi össze, sík e teljesen vagy a széleinél van e 1 kis perem. A strapabíróságról nem tok írni, mert én még szerencsére nem zúztam 1et sem, kímélő módban telefonálok. Viszont olyat már hallottam, h a telót a napon hagyta az illető és a cucc szétcsattant pokhálósra.

Ennyi.

2015. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!