Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok küldeni SMS-t...

Hogyan tudok küldeni SMS-t vagy MMS-t egy olyan telefonszámra, amit nem akarok a telefonomban rögzíteni, mert csak egyszeri alkalomra kell?

Figyelt kérdés
A Nokia Lumia nevű, Windows Phone programmal elqrt köztörvényes bűncselekmény már több bosszúságot okozott, mint amennyire egyáltalán használni tudtam.
2015. aug. 22. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak béna vagy, ezért kér a Windows Phone-t szidni.

Bemész az üzenetekbe.

Alul megnyomod a "+" szimbólumot.

A kurzor ott villog a címzettnél.

A billentyűzet bal alsó sarkában van egy "123" feliratú gomb. Ráklikkelsz és lám elő is jön a numerikus billentyűzet.

Bepötyögöd a számot.


A WindowsPhone egyszerű és nagyszerű.

2015. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arany bogaram! Amióta mobiltelefon van Magyarországon, azóta használok mobil készüléket, még mikor egy kisebb táska volt. Ráadásul nem a telefonnal, hanem a szoftverrel van bajom. Egyébként a használati utasításban is az van, hogy csak a névjegyzékben rögzített számokra lehet küldeni SMS-t és MMS-t is csak az SMS csatolásaként. Tehát Te sem ismered eléggé. De nem azt kérdeztem, hogy engem hogyan minősítenél, hanem hogy egyetlen alkalommal hogyan lehet küldeni SMS-t, ha nem akarom felvenni a névjegyzékbe. Most tehát fel kell vennem a telefonszámok közé, majd ha elküldtem az SMS-t, törölhetem. Ezt a szoftvernek nevezett köztörvényes bűncselekményt több mint egy éve használom, - illetve idegesítem magam,- azóta sem értem, hogyan lehet ilyen színvonal alatti szoftvert, - mint ami a Windows Phone, vagy a Windows 8, 8.1, 10 készíteni. Ezzel a Microsoft csak lejáratja magát. Egyébként ez a Lumia 625 időnként olyanokat (is) csinál, hogy minden ok nélkül a zsebemben elkezd forrósodni és pillanatok alatt lemerül az akksi. Időnként újra indul és időnként akkorák lesznek a betűk, hogy nem is férnek el a kijelzőn. Ez talán mégsem azzal függ össze, hogy mennyire ismerem.
2015. aug. 26. 06:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Különben amit leírtál az úgy nem igaz, próbáld meg.
2015. aug. 26. 06:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs, az utolsó kommentem téves, igazad van.
2015. aug. 26. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!