Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a samsung galaxy...

Mi baja a samsung galaxy s4-emmel?

Figyelt kérdés
2 éve van meg eddig semmi baja nem volt, hibátlanul működött. De 2 hete egyfolytában lefagy,lassú,akadozik, azt hittem hogy kevés a tárhely és ez miatt van, le is töröltem sok mindent de nem változott, átraktam mindent sd kártyára így azon 2 gb hely maradt, viszont a mobilon még így is majdnem hogy tele van 1-2gb hely van rajta viszont rácsatlakoztattam gépre hogy megnézzem mik vannak rajta de semmit nem találtam ami nagy helyet foglalna sőt kb nincs is rajta semmi csak ami alapból rajta kell legyen akkor mégis mi foglal ennyi helyet? Arról nem is beszélve hogy nagyon forró a mobil ha használom és szó szerint egész nap töltőn van mert ha leveszem 100%-ról 1-1,5 óra!!! alatt teljesen lemerül mikor nem is nyúlok hozzá, és akkor is forró.

2015. aug. 23. 18:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!