Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért cserélik ki egy...

Mennyiért cserélik ki egy Nokia Lumia 520-as telefon oldalsó gombsorát?

Figyelt kérdés
Tegnap zenét szerettem volna hallgatni és fel akartam volna hangosítani, idáig nem volt semmi probléma a hangosító gombbal, de tegnap mindig a második, harmadik megnyomás után érzékelt, levettem a hátlapot, lehet, hogy elmozdult, mert a hátlappal jön le a gombsor is, és utána visszarakom, nem megy egyáltalán, megint leveszem és mintha be lenne nyomódva. Nem ejtettem le, nem nyomtam erősen, 2 éve van meg a telefon, a hátlap mindig is ott recsegett és rosszabbul lehetett nyomni a gomot, mint mondjuk a halkítónál. Hiába lehetséges, hogy garanciális dolog, pont 1 hete járt le. Ezt mennyi idő alatt és mennyiért tudják megcsinálni a Nokia szervíz?

2015. aug. 23. 20:48
 1/3 anonim válasza:
a borároson 1 gombot cserélnek/javítanak 3 rongyért.
2015. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm válaszodat! :)
2015. aug. 24. 12:49
 3/3 A kérdező kommentje:
És amúgy az oldalsó gombok tönkremehetnek a hátlap miatt? Ha mondjuk rosszul rakjuk fel? Mondjuk én mindig úgy raktam fel, ahogy a leírásba le volt írva.
2015. aug. 24. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!