Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok melyik telefont válasszam?


1,Lumia 930

2,Sony Z3Compact

3,Lg g3

4,oneplus one

5 640xl ( nagyon tetszik)


Egy lumia 730at cserélnék le fotózásra,videózásra. Ti is ajánlhatok fotokhoz,videókhoz :)


2015. aug. 23. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Sony-t, oneplust felejtsd el ha a kamera szempont.


Mostani mezőnyben ladába se rúghatnak. Pedig a sonyban jó kamera van, csak selejt a szoftver sajnos.


Amúgy ha ez érdekel minden normális mobil portálon vannak kameratesztek, az alapján tudsz dönteni.


Szvsz felső kategóriában G4 vagy Note 4, S6, más nem igazán versenyképes mellettük ha android, főleg, hogy máshol nem divat az ois, pedig hatalmas előny videózásnál.

Persze azt nem tudom mennyire akarsz komolyan fényképezni... ezek sem érik el egy 50k-s fényképező minőségét, csak mobil fronton jók.


Microsoft, alma nálam nem játszik etéren nem tudok nyilatkozni.

2015. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi :) . Nagyon érdekel az Ms. Olyan van most is csak este a videó zajos :] mé a zold kez :). Jöhetnek meg valaszok :))
2015. aug. 23. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, mobilt olyat egy pár évig nem fogsz találni ahol ne lenne zajos az esti videó.


Max a képek tiszták nagy záridővel, állvánnyal. Auto módban az sem az igazi. Kis lencse átka.

2015. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár... eddig nem próbáltam, nem vagyok az a videós típus, de most kíváncsiságból ránéztem, a Note 4 em felettébb jó videót csinál vaksötét szobában.

Persze zajos, de pacikuki azokhoz képest amiket eddig láttam. Ez most engem is meglepett :)

2015. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :) . Note 4re sajna nincs pénzem . De akkor ezek kozul Melyiket erdemes megvenni :) ? Kene slow mo ra videó felvételre hogy ne legyen pixeles 1080p ben vegyen fel :D :) . Kamerám van
2015. aug. 23. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Sony Z3 C,LG G3 (esetleg) az első butaságot írt.
2015. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz a lumi 640 ről? :) Vagy a 930 ?
2015. aug. 24. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!