Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani minél olcsóbb...

Martinkai120 kérdése:

Tudnátok mondani minél olcsóbb androidos telefonokat?

Figyelt kérdés
olyan 60-70 lenne a keret és csak az számit hogy full hd-s legyen :)

2015. aug. 23. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Motorola Moto E 2nd Gen,Motorola Moto G 3rd Gen,Xiaomi Redmi 2 2GB
2015. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mármint mije legyen full hd-s? A kijelzője, a videófelbontása, vagy mindkettő?

Ha mindkettő, akkor Huawei P7, egyébként P8 Lite, vagy M4 Aqua, esetleg ha Windows Phone-os kell, akkor Lumia 830

2015. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kijelzöre gondoltam hogy full hd-s legyen :)
2015. aug. 30. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor egyértelműen a Huawei P7, mert 70 ezer Ft alatt az egyetlen, aminek full hd kijelzője van! Amúgy nekem is ilyen van, és imádom, nagyon jó telefon, nem bánnád meg!

De ha 70 ezer a keret, miért írtad, hogy minél olcsóbbat? Ennyiért nagyon szuper telók vannak már, például amiket ajánlottam!

2015. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát mert huawei p7 böl 70kért csak német menüset kapok és azt is garancia nélkül :S szerinted ugy megéri megvenni ?
2015. aug. 30. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a P7 is csak 2 webáruházban van 70 alatt: egyik a GSM Home, na azt messziről kerüld el! A másik a Mobilvarázs, ami viszont nem tűnik rossznak: összes gyári tartozékkal, magyar nyelvű menüvel, 1 év gyári +1 év bolti garanciával kapod, ráadásul megbízható webáruház!
2015. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!