Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinálnál ha egy hónapig...

Mit csinálnál ha egy hónapig nem lenne ae okostelód se tabletted csak egy egyszerü gsm teló amivel csak sms és teló megy?

Figyelt kérdés
Mennyire vagy rákattanva az okoscuccokra? Meg lennél nélkülük? Kort írjatok légyszi!

2015. aug. 23. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tablet nem hianyozna, laptop se, konzolok se (pedig van mind), de a telefon hianyozna, pedig nem fbzem. Egyszeruen hianyozna, hogy nem tudok pl gyorsan rakeresni egy etel receptre, sminktrukkre, buszmenetrendre, stb .
2015. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet élni okos telefon meg tablet nélkül is, számítógép van azon is lehet internetezni ha akarsz, a többit meg meglehet oldani a régi telefonokon is. Nekem pl. 2011 óta van csak okos telefonom, én akkor is úgy csináltam ahogy itt leírtam számítógépen interneteztem a telefont meg telefonnak használtam nem böngészésre. 18/F
2015. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Semmit nem csinálnék, minden úgy menne tovább, ahogy eddig. Most sincs okostelefonom, nem is hiányzik.

Félreértés ne essék, PC-t már az MS-DOS óta használok, számítógéphez már a Z80-as korszakban is volt szerencsém. Nincs rá igényem. Palmtopom nagyon sokáig volt, akortól amikor még egy DOS alapú HP palmtop egy olcsóbb használt autó árába került. Okostelefon is akadt, még az igazán mindent elsoprő itthoni térhóditása előtt használtam egy szétcsúsztatható QWERTY billenytűzetes csúcskategóriás HTC-t... de rájöttem hogy nem kell ez nekem.

Szeretek lassan, módjával élni, de azt jó sokáig.

F / 46


A mindenképpen szükséges útközbeni netes elintézendőkhöz lapul a táskában egy sokéves, de még hibátlanul működő netbook. Csak annyit van használva, hogy heti egyszer elég tölteni...

2015. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően tök jól meglennék. Semmi olyat nem csinálok az okos telefonnal ami miatt hű de hiányozna, mindent megoldok nélküle. De kényelmesebb ez tény. Suliba járok, a tételeim mind gépelve vannak, rajta a telón így ha bárhol vagyok tudok tanulgatni ez nagyon praktikus, és valamelyest olcsóbb is mint kinyomtatgatni mert hogy füzetbe benne van de órán csak vázlatpontosan és csúnyán írok egy hét múlva már semmit nem mond a füzetem :)

Ami hiányozna de nagyon az az hogy apukám és a testvérem is külföldön él, így vibren vagy fb-n ingyen tartjuk a kapcsolatot és nem kell megvárjam gép előtt ülve hogy válaszoljon valamelyikük, gördülékenyebb a kapcsolat tartás.


Na meg, igaz ez ritka, a suliba ha pl elmarad egy tanítási nap azt hobbijuk a tanítás kezdete előtt egy órával csoportba posztolni. Telefon ugye azonnal jelez hogy bejegyzés van, így rögtön értesülök a változástól, ha ez nem lenne akkor mennék potyára suliba.

2015. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha gépet használhatnék, akkor meglennék. Ha azt se, akkor azért szenvedős lenne.

A telefonom csak félig-meddig okos, de erre sincs szükségem, a tabletet nagyon ritkán viszem magammal bárhová, sokakkal ellentétben kibírom néhány órát-napot facebook nélkül. :D

Mondjuk a 25 évemmel én még emlékszem arra, milyen amikor nemhogy okostelefon meg net, de mobiltelefon se volt az emberek zöménél. Meg a számítógép is drága és menő ritkaság volt. Akkor is eléltünk valahogy, a nálam idősebbek is túlélték. :D

2015. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanazt, mint így. Ugyanis sose volt okostelóm, sőt, butát se használtam sose rendszeresen. Amúgy mikrót se használtam még életemben. Meg elektromos vízforralót se.

Éljen a desktop, a laptop, a vonalas teló, a gáztűzhely, a gáztűzhelyre helyezett régimódi teáskanna - meg a környezetvédelem! :D

44N

2017. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szàmítógépem van, NEM HASZNÀLOM


Tabletem is, MEGLENNÉK NÉLKÜLE


Telefon szintén, VIBER, TELEFONÀLÀS HIÀNYOZNA


Am miért kérdezed?

12 vok

2018. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkàbb olvasni szoktam...
2018. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!