Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebay vs. EU-s lézer vágott...

Ebay vs. EU-s lézer vágott fólia között hogyan lehet ilyen különbség?

Figyelt kérdés

Korábban vettem a telefonomra ebay-ről származó fóliát(jóval olcsóbban). 3-at is elhasználtam mert mikor felraktam és megtöröltem már akkor karcos lett és nagyon sokat fogott a telefon kijelzőnéből magyarán tompította a fényerőt és ilyen fátyol szerű volt, aztán elmentem a telenorba és rendeltem egy a telóra valót 2ezerért.


Ráraktam és nem hittem el, olyan mintha rajta se lenne, és egy db karc sincs rajta.



2015. aug. 24. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, gondolom az ebay-est valaki kinából szállítja. Biztos az ára is más. Én soros porttal jártam így. REndeltem ebayen 1,5 euróért, a müanyag is gagyi Volt, ezért a vezeték is elszakadt. Meg hol kommunikált hol nem. A conradban 15 eur Volt és ég és föld a kettö.
2015. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az üveg 7-800 forint rá és az se karcolódik.
2015. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is korábban ebayről rendeltem nillkin fóliát, jó szar volt de olcsó, most vettem xprotector-t, ég és föld a különbség
2015. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!