Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a telefonról?

Figyelt kérdés
Van egy telefon amit kinéztem: Elephone p8000. Igazából nagyon tetszik a kialakítása és a LED is jó helyen van. Na szóval mindent megnéztem róla ami nekem kéne :). Arra jutottam,hogy nekem részben képekre és videókra kellene a telefon,de mivel lassú a mobilnetem nem tudom megnézni a telefonnal készült videókat. :/ Szerintetek a telefonnak milyen a kép/videó minősége ? Érdemesebb más telefont venni 8-85 ezer forintért ? :) koszi a választ. :)
2015. aug. 24. 15:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Aki tudja megnézi a telefon videó minőségét YouTube-on? Utána leírja hogy jo vol mert.. Vagy rossz volt mert... Koszii
2015. aug. 24. 15:51
 2/16 anonim ***** válasza:

vegyél egy lumia 640-et 45-ért és a fennmaradó 40ből én meg veszek egy másikat!


Minek akrsz ilyen noname telefont venni?

2015. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nagyon, nagyon, nagyon jó, jobbat nem is vehetnél, ár érték arányban is verhetetlen, nekem szeméély szerint csak a gyári android UI-vel van bajom de azon lehet sehiteni egy lancherrel
2015. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
attól h te nemismered még nem no name, és ne nyomjátok már mindenfelé ezeket a begyepesedettt lumiákat 1gb rammal meg fakó szürke kijelzövel, korlátolt oprenszerrel, unalmsak vagytok az androidé a jelen és a jövő is
2015. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ne vezsekedjetek :D . Kamerában jól teljesít vagy nem? Ajánlhattok másik telefont ami jobb videokban es képekben.
2015. aug. 24. 16:10
 6/16 anonim ***** válasza:
nem veszekedünk de gyesek nem hajlandóak haladni a korral, és le vannak maradva a nokás izé akarom mondani mikroszoftos kőkorszaki cuccoknál mikor ezerszer korszerűbb és jobb cuccok vannak a piacon ugyanolyan jó áron
2015. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még most sem kaptam választ,hogy milyen a kamera minősége . Lehet e vele rendesen videózni óriási pixelek nélkül... :) egyébként nekem is Lumia van. És szeretem. Nincsenek lemaradva. De mind egy. Jó vagy nem?
2015. aug. 24. 16:19
 8/16 anonim ***** válasza:
jó kamerája, van kiváltképp alkalmas éjszakai fotózásra, sötétben kamerázásra, és nagyon sok okosságot is tud
2015. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

# 4 Te ezt a sok marhaságot egyedül találtad ki, vagy segítettek mások is? Fakó kijelző? Eszednél vagy?

1GB RAM? Ez nem Android, a WP 1GB-tal is gyorsabb és stabilabb mint a droid 3-mal. És nem csak az első 2 hónapban, 2 év után is az marad.

2015. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mindegy, önfejü vagy, és nemvagy hajlandó nyitni az ujitások felé,sajnálom
2015. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!