Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nagyobb teljesítményű...

Ha nagyobb teljesítményű aksira váltok, kell valamit csinálnom (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve vettem egy használt Samsung Galaxy S2-t. Gyárilag ezekben 1650mah-s, 3.7V-os aksik vannak. Amikor hozzám került már egy 1900mah-s 3.7V- utan gyartott volt benne amit most cseteltem egy 2000mah-s Andida aksira (V ugyan az). Na viszont egy aksi felismerő már az előző aksit is csak 1650mah-snak látta, ami furcsa mert 100% töltöttség mellett megcsináltam a battery stat törlést. A fő kérdésem az lenne h fogja-e tudni a teló használni a +mah-t, csinálni kell-e hozzá valamit vagy felejtsem el? (azért andida aksit vettem bele mert erről kevesebb rosszat találtam mint a gyári utángyártottakról). Válaszokat köszi, esetleges helyesírási hibák és érthetetlen fogalmazásért elnézést, telóról vagyok :D )

2015. aug. 24. 17:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!