Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenorosok! A Praktikum...

Telenorosok! A Praktikum csomag havidíjmentes?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert pl a Vodánál a Vodafone Max S,M,L csomagok feltöltőkártyásak, de mindháromnak van fix havidíja, amit ugyan le lehet beszélni, de akkor is ki kell fizetni minden hónapban, meg ugye lehet rá tölteni még. Nekem olyan kellene, amire mondjuk feltöltök 15 ezer forintot, és ha fél év alatt használom el, közben nincsenek költségek (a feltöltésen kívül).

2015. aug. 24. 19:29
 1/9 A kérdező kommentje:
A Telekom nem játszik, telekomos vagyok és másikat keresek.
2015. aug. 24. 19:30
 2/9 anonim ***** válasza:

a Blue Mobile a legjobb most tudtommal. 33 Ft/perc.

A Praktikum ingyenes, ha létezik még egyáltalán.

2015. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van még. ma néztem az oldalukat.
2015. aug. 24. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az előnye? Nem láttam semmit, amiért azt választanám.
2015. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam ugyan le, de nem állandóra kell. A Telekomos lenne a "rendes" mobilom, csak kellene egy tartalék, amire néha töltök fel pénzt és tartaléknak ott van. Tegnap volt gebasz a Telekomnál, és pont szükségem lett volna rá, szóval keresztül húzták egy egész napi számításomat, mindegy is. Ezért kellene egy másik szolgáltatós mobil, hogy ha ilyen van és pont kell a mobil, akkor ne legyek ennyire meglőve.
2015. aug. 24. 20:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, utánaolvastam. Bluemobil kiesett, mert a Telekom rendszerét használja. Marad az eredeti kérdés.
2015. aug. 24. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha Praktikum csomagba váltasz és nem rendelsz meg semmilyen havidíjas szolgáltatást, akkor ingyenes, tehát önmagában az, hogy ilyen díjcsomagban vagy, havonta nem jár pénzösszeg levonásával az egyenlegedből.
2015. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Neuhauser László ***** válasza:
Vagy vegyél teszkósat bár annak drágábbak a percdíjai de érdemes megfontolni azt is
2015. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Praktikum léátezik,és feltöltökártyás...szóval nem havidijas. Praktikumot is fel tudod tölteni 10+ -ért,és 1 éviog használható fel!

Vodafone Max-om van és feltöltőkártyás és nem fizetek érte havidijat,ugyan ugy használom mint a Telenort

2015. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!