Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Clean Master nevű appban az...

A Clean Master nevű appban az alkalmazáskezelőben mit csinál a mentés funkció?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy egy mappába csinál vmi backupot (csak azt nem tudom mit), és ha rámegyek közvetlen a mentés után a felesleges fájlokra, kijön rengeteg adat un. elavult apk néven.

Ezeket kitakarítom.

Na most tulajdonképpen ezzel mit csináltam?

Mert hely se szabadul fel se semmi.

Amúgy ha már itt tartunk: ha a play áruházban frissítem az alkalmazásokat, akkor idővel mindig tapasztaltam hogy fogy a hely. Pedig én eddig úgy gondoltam hogy ilyenkor felülírja a frissítés az elavult programot.

Ezt is elmagyaráznátok kérlek benneteket, meg azt hogy mik azok az elavult apk-k?

Előre is köszönöm!



2015. aug. 24. 20:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
80%

Torold le azt a fost.... Semmi haszna... Csak jobban szetbasza a telot es lassitja is. Olyan alkalmazast is torolhet amire szuksegd lehet es meg sorolhatnam miert torold..

Ezek az appok csak annyit csinalnak hogy a haterben futo cuccokat lealitjak es kb 1 perc mulva ujraindulnak...ataz egy percig gyorsabb lessz a telod...

Helyet szabatid fel??? Hehe vicces:D nekem mindig azt irta hogy 1. Hasznalat alatt felszabaditott 100G helyet:))) hmmm erdekes nem?:D Delete..

2015. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De helyet tényleg szabadított fel, azért a rendszer beállításaiban megfigyelhető hogy több helyem lett.

Akkor mit csináljak a telómmal hogy gyorsabb legyen?

És miért világelső tisztító app ha valóban olyan szar mint amilyennek mondod? Az a sok millió ember miért kedveli?

2015. aug. 24. 20:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Az a sokmillió ember letöltötte, mint te, aztán rájött hogy érdemesebb békén hagyni az androidot.
2015. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

:D mert hulyek...

Gyorsit???

- Igen 1 percre...( haterben futo alkalmazasok off..aztan persze ujraindulnak...te is megtudod ezt csinalni barmilyen app nelkul)

-Tarhely?? ( ha kitorolsz egy alkalmazast akkor maradhatnak utanuk fajlok es adatok..ezeket torli. Te is megtudod csinalni? Igen)

- A clean master eszi a ramot? Igen...

-Lassitja a telot? Igen..

Megeri? Nem...

Sok millioan kedvelik? Persze mert letoltik egy szar telora es egy kis idore felgyorsitja oket...Egy komolyabb telot mar lassit..

Ha vigyazol a telodra.. Mit toltesz le stbstb. Nincs ilyen appra szukseged..

2015. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Jófej:D ***** válasza:

A mentés funkcióval egy alkalmazásnak létrehozod a .apk fájlját. Ez az amivel telepíted az alkalmazást, úgyhogy ez arra jó hogy ha pl jön egy rossz frissítés, akkor azt letörlöd, megnyitod a .apk fájlt és az telepíti a régebbi lementett verziót. Az elavult apk-k azok az alkalmazásoknak az apk-ja amik már telepítve vannak.


Az alkalmazások frissítésénél meg azért is foglal több helyet utána, mert pl új képeket tesznek bele, vagy bármit.

Én takarításra Sd maidet ajánlom, clean mastert márt töröltem a sok felesleges funkciója és még az egyéb idegesítő dolgai miatt...

2015. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket!

De nem akarok rögtön kipróbálni mindent, a többi válaszoló mit mond az sd maidre?

2015. aug. 24. 22:00
 7/15 anonim válasza:
Jobb mint a CM de nem tokeletes. A celnak megfelel..
2015. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2015. aug. 24. 22:27
 9/15 A kérdező kommentje:

CM Security is szar szerintetek?

És ha már a CM-es appoknál tartok: CM Browser?

2015. aug. 24. 22:33
 10/15 anonim válasza:
CM browsert nem probaltam.. De a CM browser szerintem a legjobb.
2015. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!