Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert kell MINDENÉRT fizetnem...

Miert kell MINDENÉRT fizetnem az App Store- ban?

Figyelt kérdés

Mikor ki van írva, hogy LETÖLTÉS, akkor akár melyikre rámentem, mindenhol kérte az adataimat, hogy fizessem ki az alkalmazast, ahhoz , hogy letudjam tölteni .... Megőrülök komolyan mondom :/ :(

Miert van ez? Vagy 1 db alkalmazás nincs, ami ingyenes lenne? Vagy mit csinaljak?

Köszönöm a válaszokat !



2015. aug. 25. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
miert te ingyen dolgozol vagy mi sz @ r?Azokat a programokat nem 1 nap alatt készítették, és akkor még adják ingyen!? Meg kell élni nekik is.
2015. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Egy facebook vagy youtube tuti nem fizetős, csak simán az appel ID fiókod van elb$szv# maximum.
2015. aug. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem kell fizetned mindenért, de ellenőrizni akarja a hitelkártyád egy próbavásárlással, levon 1 dollárt, amit aztán jóvá is írnak,

add meg az adataid, ne legyél szerencsétlen

2015. aug. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez érdekes, Én is csak nemrég adtam meg neki a kártyámat, de előtte is tudtam ingyenes appokat tölteni, nem rinyált semmiért.
2015. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Üdv az iOS világában.
2015. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nincs bankkártya megadva. Mégis bármit le tudok tölteni és nem kér semmit sem. iTunes gift cardot szoktam még használni, hogyha meg akarok venni valamit. Te valamit csúnyán elbarmoltál.
2015. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:/ mégis hogyan tudnám megcsinalni? Vagy újra beállítani az egészet? :/
2015. aug. 25. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Tele van ingyenes appokkal, arrol nem mi tehetünk, hogy te mindegyikből a fizetőst akarod letölteni! Az a fizetős, aminél ott van az ára. A "free" az ingyenes. A trollkodó androidosok ezt nem érthetik úgy látszik, annak alapján amiket eddig írtak. Bírom, hogy olyanba szólnak bele, amihez lövésük sincs..
2015. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm :)
2015. aug. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!