Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4S TV-vel USB-n...

Apple iPhone 4S TV-vel USB-n összekötni lehet?

Figyelt kérdés
Eddig egy nagyon régi Androidos készülékem volt, amelyre videoklipeket másoltam egy könyvtárba. LG televízióm van, melynek az oldalán van egy USB csatlakozási lehetőség. A telefonomat oda bedugtam, a TV-n pedigtudtam böngészni a telefonban, ill. a kiválasztott klipet meg tudtam nézni a televízión. Most egy iPhone 4S készülékem van, melyet összedugva a TV-vel azt írja ki a televízió, hogy nem támogatott USB eszköz. Találkoztam már ilyen kiírással akkor is ha másik Androidos készüléket dugtam be de ott át lehetett állítani a telefonban, hogy USB-re dugva miként látszódjon a telefon. Látszik, hogy csak szoftveres a korlát, de létezhet olyan alkalmazás az AppStore-ban mely megoldja ezt a dolgot? Vagy másoljam a klipeket Pendrive-ra és kész?

2015. aug. 25. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem használható az iPhone 4s adattárként (mass storage), ezen nem lehet változtatni, másold pendrivera a videokat
2015. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz! Azért egy kérdést megért :) Nem gond a Pendrive, meg mindennel Compatible...
2015. aug. 26. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!