Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért a belső memóriára ment...

Miért a belső memóriára ment mindent a telefon, ill. hogyan tudnám megoldani azt, hogy a memóriakártyára?

Figyelt kérdés
Leszögezném az elején, hogy nem nagyon vagyok otthon a telefonok és kiegészítőik világában. Tesómnak vettem egy 8 Gb-os Micro SD kártyát. Szeretne nagyobb terjedelművel (pl. Fifa 15) játszani. Menne rajta, a külső hely is elég neki bőven, de a teló mindent belső memóriára ment. Tudom, olvastam, alapból mindegyik ilyen, a kérdésem az, hogyan tudnám megoldani, hogy a kártyára rakjon mindent, oda telepítsen? Mindig kiírja, hogy nincs elég hely (belsőn persze hogy nincs), a kártya meg most ott a telóban, de 'feleslegesen'. Rootolásról is olvastam, de azt meg nem tudom megcsinálni. Köszönöm előre a válaszokat!

2015. aug. 25. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen telefon LG mi?


Vagy appal próbáld meg az app 2 sd vagy hasonlóval megpróbálhatod, vagy az alaklmazáskezelőben move to SD

2015. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mobilarénán megkeresed a telefonod topikját. Általában ott a leírás a rootról. De elképzelhető, hogy valaki be is vállalja neked.
2015. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: Igen, az lemaradt. LG L65. A gond az, hogy nem tudom áthelyezni, hiszen rögtön a belsőre mentené, és még a letöltés legelején kiírja, hogy nincs elég tárhely. Így a le nem töltöttet nem tudom áthelyezni SD-re.


2.: Köszi, megnézem akkor ott.

2015. aug. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!