Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 8.4-ről visszalehet rakni...

IOS 8.4-ről visszalehet rakni az iphone oprendszerét ennél kisebbre?

Figyelt kérdés
Például. iOS 8.4 van az iphonon, és visszaakarom rakni az előző frissítésre, mondjuk 8.2-re vagy 7.0-ra akkor azt meglehet oldani valahogy? Ha igen, hogy?

2015. aug. 25. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Még egy fél éve meglehetett oldani azonban mivel az apple nem vállalt felelősséget tovább az elveszett adatokért (meg valóban nem sok értelmét látom én se több okból is) beszünették egyébként miért szeretnéd ezt? :D
2015. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal ha elviszed vmi szervízbe ott viszarakják.
2015. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert nem olyan gyors az iPhone 4S-emen a 8.4-es és egy 7.2-es tökéletes lenne, de meggondolatlan és kíváncsi voltam és átfrissitettem:/
2015. aug. 28. 00:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddig sima 4 felett lehetetlen volt régebbi rendszert visszarakni, mert ugye a szerver ellenőrzi aktiválásnál.

Viszont nemrég 4S-re találtak egy módot, hogy visszarakd 6.1.3-ra. De Jailbreak-elni kell hozzá.

2015. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!