Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J5 mikorra...

Samsung Galaxy J5 mikorra várható?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 20:35
 1/2 anonim válasza:
A J sorozat a Samsung legalja, de itt van tessék: [link]
2015. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első válaszoló én is nemsokára készülök venni egy új telefont nekem még a régi sony ericsson x peria x 10 mini van,viszont most egy nagyobb képernyős telefont szeretnék,és SAMSUNG-ot, itt van két link 1: [link] 2: [link] azt írtad a kérdezőnek hogy a J sorozat a SAMSUNG telefonok legalja, de még is én ha a két telefont össze hasonlítom valamivel a J 5 jobb de nézd meg persze nem mindegy mert látom én hogy van SAMSUNG GALAXY a 5 is de az már nem ez a szint a kettő közül amelyeket belinkeltem melyik a jobb,mert szerintem valamivel a J 5 jobb az akkumulátora,a kamerája,és az hogy 128 GB ig bővíthető, bár az A 3 meg 16 GB belső memóriával rendelkezik míg a J 5 csak 8 GB al viszont az A 3 csak 64 GB ig bővíthető külsőre az A 3 teljesen fém a J 5 műanyag te melyiket vennéd meg ja és a kijelzője is nagyobb a J 5 nek de ugyan az a Kapacitív Super AMOLED kijelző van mindkettőben ezért kérdezném hogy a kettő közül melyiket vennéd meg inkább ?
2015. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!