Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet-e csinalni?

Csaba572 kérdése:

Meg lehet-e csinalni?

Figyelt kérdés
Vettem egy sony xperia sp-t es custom rom volt rajta...ki szerettem volna cserelni eredeti rom-ra de valami balul sult el mert amikor a recoverybe instalaltam a romot stb stb es rebootoltam a telefon kikapcsolt es azota nem akar bekapcsolni...nem tudok semmit csinalni vele csak a bekapcsolo es a lehalkito gombra ad anyi eletjelet hogy megvillan zolden az ertesitesi led alul...valaki tudna segiteni hogy meg lehet-e ezt javitani vagy hogy mi van most vele egyaltalan?koszonom elore is a valaszokat

2015. aug. 26. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:

És már akkor a recoverybe nem is bírsz vissza menni egyáltalán?


Nincs valahol a környéken valami szervizes lehet valamit tudnának csinálni.

2015. aug. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
recoverybe nem tudok vissza menni...de van es el is viszem majd csak gondoltam ha tud valaki segiteni akkor meguszom a szervizt es nem kell fizetnem...
2015. aug. 26. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szervíz
2015. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
voltam szervizbe és anyit mondtak hogy meg lehetne csinálni de bnyolult és nem foglalkoznak vele...netán valaki nem tudna ötletet adni hogy valamilyen programon keresztul fel lehetne-e éleszteni?
2016. febr. 12. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!