Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Telenortól" mást is hívogatnak?

"Telenortól" mást is hívogatnak?

Figyelt kérdés

Azért tettem idézőjelbe, mert nem vagyok benne biztos.


Először felhívtak, nap végén vettem csak észre, rákerestem neten a telefonszámra (061 510 0976), fórumokon olvastam, hogy nem szólnak bele, stb.


Mindig néma a telóm, így legközelebb sem vettem észre, hogy hívnak, de visszahívtam őket, és nem szólt bele senki. Próbáltam újra, megint néma.


A tesóm most hívott, hogy őt is keresték (061 510 0693), és valami pasas akarta, hogy azonnal váltson díjcsomagot, neten, személyesen nem lehet, csak telefonon. (Lerázta a pasast.)


Ilyen van?


2015. aug. 26. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordult, hogy hívtak különféle ajánlatokkal, mindig leráztam őket, de így is elég akaratosak voltak...

Aztán - hiába mondtam, hogy NEM - bekapcsoltak nekem mindenféle szolgáltatásokat...


Most átjöttem a Vodafone-hoz, egyelőre - kopp-kopp - sokkal jobbnak tűnik.

2015. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
T-mobil az igazi :))
2015. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen!

Nem viccelek, engem zaklattak :D

egy héten át napi 3x hivott

van rola screen shotom is

direktmarketingON

2015. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!