Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vki tud segiteni az iPonnal?

Vki tud segiteni az iPonnal?

Figyelt kérdés
alig van meg egy eve...ez mar az elozo csreje volt ugye amit garancian belul kicsreltek...ehez nem kaptam nyugtt...de mar ez is szarakszik...vagy nem akar toteni..vagy kilep az alkalamzasbol vagy ossze vissza elcsuszik a billentyuzete iras kozben....a legujabb hogy nem erzekeli a kepernyoje az ujjamat... a gombok mukodnek ertesitest kapok most tolteni is tud csak a kepernyoje nem erzekel.....vki tud segiteni?

2015. aug. 26. 20:01
 1/6 A kérdező kommentje:
JAAA amugy hivott ketszer is egy 70-es idegen szam de senkise szolt szoval leratam..azota nem erezekel a kepernyo...nem tudom h jelent e vmit
2015. aug. 26. 20:17
 2/6 anonim ***** válasza:
add el... és vegyél egy normális telefont... nem értem ezt az iphon őrületet... nekem ha fizetnének érte se használnám... max esetleg ha azt mondanák hogy ha azt használom havi 60-70ezer el gondolkoznék...
2015. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek olyan klónszaga van...
2015. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Több éve használok iPhone-t és nálam az általad említett dolgok soha nem jelentkeztek.

Mi az, hogy nem kaptál nyugtát? A sarki GSM-ből van akkor azon se lepődnék meg, ha nem eredeti termék lenne.

2015. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt a csere iPhonet apum cserelte nekem a Lurdyban levo telefonosnal...ismeri a tulajt ezert adtak neki v mi:/// szerintem csaknem lehet hamis:D am mondak masok is h mar az iPhone 6-ok is kezdenek tonkremenni..
2015. aug. 26. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Családban van iPhone 4, 4S, 5, 5S, és 6, baráti körre kiegészítve pedig 6 Plus is, mindegyik a megjelenés hónapjában lett véve, és semmi bajuk sincs azóta.

Én a helyedben elvinném iSamurai-ba (Westend), hogy nézzék meg.

2015. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!