Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy tab 4 T-mobile...

Sza. Alex kérdése:

Samsung Galaxy tab 4 T-mobile kártyával lehet telefonálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Utána olvastam de nem kaptam egyértelmű választ, hogy a Samsung galaxy tab 4 SM-T235 (7") -ös verziójú tablettel lehet-e telefonálni ha belerakom a mostani t-mobilos kártyámat amit használok?

És egyben úgy funkcionál mint egy telefon? Feltudnak hívni, tudok hívást kezdeményezni internet elérés nélkül?

Olyan válaszoljon akinek van ilyen típus, vagy tényleg tudja hogy ez lehetséges-e.

A válaszokat nagyon szépen köszönöm.



#telefon #tablet #T-Mobile #samsung galaxy tab 4 #tabphone #lehet telefonálni #egyben telefon #t235 #sm-t235
2015. aug. 27. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen működik telefonként csak a szolgáltatóhoz kötött kártyafüggőség lehet az akadálya.

Direkt úgy van a mikrofon, hangszóró elhelyezve, h. fülhöz tartva is pont jó.


Amúgy rém ciki, kihangosíó szet nélkül.

2015. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Nemtudom szerintem nem olyan gázos, láttam jó multkor egy lányt tablettel telefonálni, de csak meglepődtem hogy ilyen is van :D nem tartottam gázosnak.

Szerintem nagyon praktikus. Csak a tárolásával van kis probléma, kicsit nehéz zsebrevágni ha úgy van.. :)

2015. aug. 27. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt több ilyet is találsz amivel lehet telefonálni.

Ez jobb mint a samsung. [link]

2015. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!