Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone tulajdonosok!...

Windows Phone tulajdonosok! Melyik számotokra a top3 alkalmazás?

Figyelt kérdés
iOS, Android fanok kérem kíméljenek, egy "megtért" vagyok, nagyon tetszik a WP, csak még kissé ismeretlen számomra.
2015. aug. 27. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A 3, amit én mostanában sokat használok:

- (facebook) Messenger

- Duolingo

- Candy Crush Saga


A Messenger gagyibb, mint a másik két platformon, szóval ez nem egy "legjobb 3" lista.

2015. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

irok tobbet remelem nem baj :D

6tag(instagram);Messenger;Camera 360 Sight(fenykepezo/szerkeszto);Tubecast(Youtube);Office Lens(ezzel "szkennelek" dokumentumokat);Lumia Play to(smarttvhez);Adobe Photoshop Express;One Drive(szerintem rettento hasznos h minden mentett kepet feltolthetek a tarhelyre)

2015. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Ennek a 6tag-nak külön megörültem, nem vagyok egy megszállott Instagramozó, de kicsit hiányzott a normálisabb Insta, eddig a Beta verziót használtam, de z a 6tag sokkal jobb, köszi!:)

2015. aug. 28. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
teljes erteku, es eleg szep :D annyi h vannak benne kisebb hirdetesek de nem zavaroak sztem... de ha megveszed akk eltunnek azok is :D
2015. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!