Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Hogy tudom megcsinálni...

FONTOS! Hogy tudom megcsinálni, hogy letöltéskor a telefon ne az sd kártyára, hanem a telefonra mentsen? (pl zenét)

Figyelt kérdés
BeeX M50 telefonom van, tudni kell róla, hogy (szerintem) nagyon jó telefon, én szeretem. Viszont most ugye minden zene, kép az sd kártyára kerül, amit lementek. Viszont nem akar semmit sem letölteni, pedig próbáltam zenéket törölgetni,hátha az a baj. Volt már kikapcs-bekapcs is, de így sem. Gondoltam megpróbálnám úgy,hátha úgy sikerül. Hol tudom beállítani? Köszönöm előre is.

2015. aug. 27. 17:48
 1/1 anonim válasza:
Az az igazság, hogy nem ismerem ezt a telefont, de kutakodj a beállításoknál, esetleg ha van ismerős akinek ilyenje van az tud segíteni.
2015. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!