Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg innen vásárol...

Mennyire éri meg innen vásárolni telefont?

Figyelt kérdés

[link]

Én ezen belül ezt a telefont néztem ki..


[link] mobiltelefon/leagoo-elite-4-50-qhd-android-51-mt6735-64bit-hotknot-4g-phablet-feher


Tapasztalatok az oldallal és a telefonnal kapcsolatban?


2015. aug. 28. 02:28
 1/2 bp1985 ***** válasza:
100%
Ne lepődj meg, ha semmit nem kapsz a pénzedért.
2015. aug. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Olcsó húsnak híg a leve" - nagyon igaz a mondás! Az itt kapható telefonok kb. 95%-a teljesen márka nélküli, a telefonon semmilyen feliratot ne keress, mert nincs! Azon kívül -formára világmárkák koppintása, Samsung, iPhone, stb.. utánzatok, melyeken bár mindig a legfrisebb Android van, vagy annak valami silány utánzata, de amúgy is, az önmagában nem elég még ha igazi is, ha a hardver meg sz#r! A processzor valami istentelen MediaTek-licenc, amit 8 maggal próbálnak felturbózni, a kijelző méretre nagy, de felbontásra kicsi, és ki tudja, hogy a ramból is mennyi szabad!

A maradék telefonok, amiken van felirat, az is valami olyan noname-márka, amiről még a legnagyobb mobilguruk se hallottam, így nem meglepő, ha ugyanaz a helyzet!

Szóval már az is felháborító, hogy egyáltalán ilyen hamisítványokat forgalmazó oldal működhet, ne dőlj be az olcsó áraknak, ha egy normális, használható telefont akarsz!

2015. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!