Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play-en hogyan tudok...

Google Play-en hogyan tudok fiókot váltani?

Figyelt kérdés
Nem telefonon szeretnék, hanem PC-n. Az a helyzet, hogy Sony Xperia Neo-m van és a Fallout Shelterrel szeretnék játszani. De telefonon nem tudok, mert nem kompatibilis az eszköz a játékkal. Így hát kerestem egy android emulatort, ez esetben a Xamarin Android Player-t. De itt sem tudtam letölteni, mert azt a google fiókot adtam meg amihez a Sony eszközöm van csatlakoztatva. Nővérem gmail-jába beléptem amihez Samsung Galaxy S3 tartozik. A Chrome-ban a play áruházban azt jelzi, hogy az ő fiókjában vagyok belépve, de a Xamarin programmal pedig még mindig a saját gmail fiókommal vagyok bejelentkezve. Szóval hogyan tudnám megváltoztatni a play áruház fiókját?

2015. aug. 28. 13:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!