Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon, több napos üzemidővel...

Telefon, több napos üzemidővel? Lent.

Figyelt kérdés

Hosszú üzemidő, időtállóság, gyorsaság. Ezeknek megfelelő telefont keresek.


Nem akarok álszenteskedni, Apple termékeket nem szeretném megfizetni, Android számomra másról sem szól csak az idegeskedésről. Eddig leghosszabban a Blackbery OS10-et használtam, meglepően nagy elégedettséggel. A WP-t úgy-ahogy meg tudtam szokni, de váltottam.


Lényeg, hogy a telefont akár több, de minimum egy napig tudjam használni, sok telefon, email, VoIP és böngésző használattal.

Szívem szerint Nokia e52 és társai lenne, de sajnos a mai kommunikációs trendekkel tartani kell a szokásokat, ami ezzel nehéz volna.


2015. aug. 28. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
a lenovoknak van erősebb akkumlátoruk de az android viszont szerintem jó telefon megfizethető árakon,a nokiát szeretem én még ami nem windows phone bár azok a rendszerek meg túl elavultak már a mai dolgokhoz,az IOS az egy jó rendszer csak (személyes véleményem szerint) szar telefonban
2015. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Android számomra másról sem szól csak az idegeskedésről"


Ha 2010-ben használtál utoljára Androidot, akkor ezt még meg tudom érteni, ha utóbbi években használtál, akkor meg veled volt a baj.


Árat nem írtál, szóval nem tudom mennyiért ajánljak telefont, de pl. az olcsóbbak közül a Moto E 2015 nagyon jól bírja energiával, vagy ha egy kicsit öregebb, használt flagship-et vennél, akkor LG G2, nekem is ez van, használtan kb 50k-ért kapsz egy tökéletes állapotút, ami még lehet garanciális is, és nagyon komoly telefon.

Csak hogy az üzemidőről írjak egy kicsit, 36 órája vettem le a töltőről, ez idő alatt 5 órát ment a kijelző (azaz 5 órát aktívan használtam is), ez az 5 óra azt jelenti, hogy folyamatosan ment a netezés, böngésző, email, meg ilyenek, és még mindig csak 43%-on vagyok.


Legtöbb telefon jó ha 4 óra kijelzőidőt tud 24 órán belül.

2015. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A G2-vel szemeztem is, de a kijelző sárgulása elbizonytalanított.


Ami egyelőre szóba jöhet az a Z30.

2015. aug. 28. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
lenovo p780 egy elég jó telefon 4000 mah-os aksi,ez rendszeres használat mellett is több napos üzemidő és gyors is
2015. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!