Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ekkora árkülönbség...

Miért van ekkora árkülönbség a szolgáltatoknál? Lumia 535

Figyelt kérdés
Vodafonnál 28ezer, Telenornál 32ezer, Tmobilenál 41ezer (!). Ugyanígy a Lumia 435 12ezerrel drágább a Tmobilenál. Most tényleg csak a készülék kerül ilyen sokba? Az 535 esetében adnak selfie botot a T-nél az dobja meg ennyivel az árát? Esetleg bot nélkül is lehet venni? Mert az kell a fenének. Üzletben még nem voltam csak a honlapot néztem. [link]

2015. aug. 28. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
a szelfi bot miatt... ugy adjaak mintha ingyen lenne :D a sok hulye meg be is veszi :D
2015. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, elkezdi árusítani a Telenor 32-ért, ami nem egy nagy ár érte (pont ezt a telefont néztem ki én is magamnak, mindenki dicséri), a Vodafone azt mondja, hogy a Telenornál olcsóbban kell adnia, hogy odacsalogassa a vevőket. Így szerzett magának +x embert, akik innentől az ő percdíjukon beszélnek, vagyis nem is olyan sokára megtérül az a 4ezer forint számukra, és hosszútávon ők járnak jobban.
2015. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ebben végülis van logika, de mivel nekem mindenképpen T-Mobileos kell meglepődtem először a 41ezer forintos áron. De ezek szerint a szelfibot miatt annyi. Viszont magának a telefonnak nem találtam az árát. Sőt a telefonguru oldalán is az van írva alul, hogy - T-Mobile Domino 40 990. Ha tényleg ennyiért akarják adni, akkor inkább veszek egy függetlent... De majd holnap kiderül.
2015. aug. 28. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
edigital,mediamarkt arul fuggetlent
2015. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt megszĂ­vtam 41ezer Forint csak a telefon a TmobilenĂĄl...
2015. aug. 29. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
miért nem csinálod azt, hogy megveszed a vodafonnál, és elviszed függetleniteni? szerintem 2-4 ezer között megcsinálná, ugy emlékszem. És akkor megvagy 30-32 ezerből, ha pedig később eladni szeretnéd, könnyebben tudod majd.
2015. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
egy lumiát szinte képtelenség eladni. vagy ha mégis, akkor csak nagyon áron alul, mert a kutyának nem kellenek ezek a hulladékok...
2015. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Képzeld nem telik mindenkinek iPhone-ra, úgyhogy igenis vesznek még Lumiát is..
2015. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!