Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha csak képernyő csere kell,...

Ha csak képernyő csere kell, akkor olcsóbban megúszom?

Figyelt kérdés
Jól értelmeztem a neten, hogyha betört a képernyőm, viszont továbbá is érzékel mindenhol mindent, akkor nem kell érintőpanel csere, csak egy külső képernyő csere, amit olcsóbban megúsznék? Bementem a telenorba, ahol mondták, hogy 20 ezer+javítás, de nem esett szó arról, hogy ez mit foglal magába.
2015. aug. 29. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
képernyő csere esetén az egészet cserélni kell szerintem
2015. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:

Próbálj meg különbséget tenni kijelző (ami a képet megjeleníteni) érintő felület, (ami a kijelző előtt elhelyezkedő átlátszó, érintés érzékeny réteg) és a védő plexi/üveg stb között, ami a készülék kijelzőjét védi.


Ha az utóbbi tört el és a kijelzőn nincsenek hibák (mindent képes megjeleníteni amit kel) és az érintésre is jól reagál akkor csak a védő átlátszó réteg repedt meg.


Esetleg ez együtt lehet az érintés érzékelővel ez esetben együtt lehet csak cserélni de a kijelzőt minek kicserélni ha semmi baja?

2015. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az érintés érzékelőnek semmi baja, tényleg mindenhol érzékel. Köszönöm a válaszokat, hétfőn bemegyek megkérdezni mennyibe kerülne.
2015. aug. 29. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!