Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 5s vagy a 6 a jobb?

Az iphone 5s vagy a 6 a jobb?

Figyelt kérdés
Másfél éve samsung készülékem van, de sok gondom van vele. Állandóan lefagy, akadozik, ezért azon gondolkodom, hogy iphone-ra váltok, mivel azt sok ismerősöm is dicsérte. A telefonokhoz őszintén nem igazán értek, ezért a ti segítségeteket szeretném kérni. Mit ajánlotok? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm. :)

2015. aug. 29. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 5s van barátomnak 6.

Neki gyakrabban van probléma vele.

De az az újabb, így úgy gondolom azzal jobban jársz.

2015. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 jobb, nekem is az van. Gyorsabb, kompaktabb, szebb.
2015. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jobb egyik sem.


Papíron a 6-os persze gyorsabb, meg "sokkal többet tud", de ez nem igaz.


5s - könnyebb és kisebb, mint a 6-os (nálam szempont, 4" felett már nem lehet normálisan egy kézzel használni, tehát nem telefonról beszélünk).


A 6-os felbontása alig nagyobb. De nem annyira, hogy igazán észrevehető legyen, mint mondjuk a plus esetében.


A7, A8 processzor. Mind a kettő eléggé gyors, nyilván van mondjuk 20% különbség, de az igények valahol az A6-os teljesítménynek a környékén vannak, így nehéz észrevenni. Én még az 5-ös és az 5s között sem sok különbséget látok, mindkettő szépen teszi a dolgát.


A kamera majdnem teljesen ugyanaz. Az előlapi meg teljesen ugyanaz.


Minden másban szintén megegyeznek.


Szubjektív: nekem a 6-os design nagyon nem tetszik, kerek, lapos, kiálló kamera, vastag antennacsíkok, valahogy nem ezt vártam az Apple-től design terén. Csináltak fémből egy Galaxy-t, ez nem nagy valami.


De a legjobban akkor jársz, ha bemész valami normális Apple üzletbe, és kipróbálod mind a kettőt.

2015. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!