Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A5, A7, Sony...

Samsung galaxy A5, A7, Sony Z3. Melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z3 -at ajánlom, volt Samsungom,ismerősök körében is volt egyikről se mondhatok sok jót, hiába az erős hardver, ha a szoftver nincs optimizálva és akadozik kifagy, viszont ha megteheted meg várod az új Nexus 5 2015-ös őszi kiadását,én azt venném, vagy a 2013as LG Nexus 5-öt,nekem is van már több mint 1 éve,eddig egyszer sem fagyott le. Viszont Z3-at amit írtál nyugodtan meg veheted, nem lesz azzal se gondod.
2015. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
LG-vel szemben kicsit szkeptikus vagyok. Milyen lesz ez a nexus 5? Valamit tudnál róla mondani? Illetve úgy általánosságban ? Okostelefonokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom, csak "butatelefonokkal", lehet, hogy ezért állok negatívan a márkához.
2015. aug. 29. 18:21
 3/7 A kérdező kommentje:
*LG okostelefonokkal
2015. aug. 29. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
a nexus telefonok mindig a legfrissebb androidot kapjak hosszu ideig, kozvetlenul a googletol, az android "tulajatol".. nincsenek telepakolva szemettel, felesleges fos alkalmazasokkal, a leheto legjobb teljesitmenyt nyujtjak a hardverhez, nem akadnak nem fagynak es nagyon jol optimalizalt a rendszeruk... az android csucsa a mindenkori nexus csucskeszulek es a legajanlottabb Nexus telefont venni az androidos keszulekek kozul, szoval nagy jelentosseget nem kell annak tulajdonitani h LG.. ;)
2015. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor már csak 2 kérdésem maradt: várhatóan mennyibe fog kerülni és hardveresen mit fog tudni? Most jutott eszembe, hogy naxussal már találkoztam de a tablet verzióval
2015. aug. 29. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Első voltam, Snapdragon 808as chip készlet, 3GB RAM ami soknak számít egy androidos telefonban, Sony 13MPX-es hátsó kamera, első pedig 4MPX,5.2 colos kijelző, és körülbelül 600$ -ba fog kerülni.

Forrás: [link]

2015. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam, még annyit hozzá tennék, hogy régen még mikor nem androidos telefonom volt az is LG KP500 volt és úgy voltam vele többet LG-t nem veszek,hát a Nexus -t még nem bántam meg és ahogy érzem nem is fogom, meg vagyok vele elégedve nagyon, sose hagy cserbe,megbízható telefon. :)
2015. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!