Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon amikor a google...

Androidon amikor a google play-ről letöltök egy appot vagy az internetröl bármit, miért szakad meg a letöltés amikor a telenor lassítja az internetet?

Figyelt kérdés
Folyamatosan van internet csak annyi lassú a net.

2015. aug. 30. 11:15
 1/5 E1D1E ***** válasza:

Szerintem anyira lasu, hogy a telód időtúllépésként kezeli és újra csatlakozik a nethez, hogy kilyavítsa az általa érzékelt problémát.


Van hely a telódon?

Próbàld ezeket a dolgokat inkább WiFi-n keresztül elintézni.

2015. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most is fel akartam Google Playről telepíteni egy 8 MB méretű alkalmazást 1 óráig tartott végig is ment a letöltés erre kiírta csomagfájl érvénytelen. @
2015. aug. 30. 11:38
 3/5 E1D1E ***** válasza:

Gáz!


Milyen készülék?

Milyen android?

Menyire vagy otthon a beálításokban?

2015. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
b_zi telenor dögöljenekmeg.
2015. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
évekig kinlódtam a telenorral, 5mb nál nagyobb fájlt szinte soha nem tudtam letölteni. Aztán vodára váltottam, ott 2ooMb is pár perc alatt letöltődött
2015. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!