Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2 telefonom van....

Sony Xperia M2 telefonom van. Ma hoztam haza a szervizből mely kb 1 hónapig volt ott (képernyőt cseréltek) Ahogy hazajöttem beleakartam tenni a SIM kártyát de nem fogadja el se térerő nincs, wifire se csatlakozik. Mi lehet az oka? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen vagy ha ért a telefonokhoz! :(
2015. aug. 30. 16:44
 1/4 Ernest Bangó válasza:
Először is a wifinek semmi köze a sim kártyához + nekem is ez volt a baj és kimerült hogy kartyafuggo tehát valószínűleg ez a gond
2015. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és akkor most mit csináljak? más kártyával is próbáltam úgy se jó :(
2015. aug. 30. 17:57
 3/4 Lájsz ***** válasza:
Ha előfizetéses,és esetleg volt elmaradás,lehet letiltották,bár ez a wifi problémát akkor sem magyrázza. A legjobb ha rögtön visszamész a "szakihoz" és kérd hogy ott helyben rendezze a dolgot,mert valszeg nála került ebbe az érdekes állapotba.Az a gáz hogy ha hozzám hoznak kijelzőcserére telefont,összerakás után autómatice tesztelem:sim,hálózat,érintés,mikrofon,kamera,hangszórók,töltés. És ha minden ok,akkor adom vissza a kliensnek. És szerintem minden szervizes így tesz,már akiket ismerek az biztos. Itt sántít az emberünk,elég erősen.
2015. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha nem fogadja el már a telefont?
2015. aug. 31. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!