Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Családbarát kedvezményben...

Családbarát kedvezményben kiválasztottam 2 telefonszámot amit havi 950 ft-ért hívhatok korlátlanul, ezt le vonják a mix díjcsomagban fixen kapott 2860 ft-ból vagy ezen felül kifogják még számlázni azt a 3x 950ft-ot mellé?

Figyelt kérdés

de mindenki fizeti a saját rá eső részét,

de ebből az egyik feltöltőkártyás és így az ő rá eső részt én fizetem, mivel nem tudják levonni tőle a 950ft-ot ha nincs pénz a kártyáján.


2010. márc. 11. 15:41
 1/4 anonim válasza:
Azon felül fogják kiszámlázni. ez plusz költség, nincs benne a havi díjban.
2010. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ez a kérdés nekem is jól jött.

de akkor jól értelmezem,hogy ha csak 2 szám van,akkor az mindkét félnél 950Ft?

(előfizu+kártyás szám van bevonva)

2010. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem olyan teló számlám lett, hogy a mix alapdíjat ki kell fizetni ami 2860ft és mivel 2 számot választottam ki hogy ingyen hívhassam őket ezért plusz még 2x950ft így lett 4760ft a számlám.
2010. ápr. 22. 10:26
 4/4 anonim válasza:
Igen. Mivel két szám van bevonva, az kétszer 950 Ft, és ezt az előfizető fizeti a számlával, nem a dominóról fogják levonni.
2010. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!