Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Oppomart internetes webáruh...

Komandante kérdése:

Az Oppomart internetes webáruház megbizható?

Figyelt kérdés

Az onnan rendelt telefonoknak ugyanazok a szoftveres tulajdonságaik vannak meg, mintha egy európai értékestítő által eladott telefonoknak?

Én a nemrég megjelent Honor 7-est telefont szeretném onnan megrendelni.



2015. aug. 31. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem pont így szerettem volna feltenni a kérdésemet,de remélem igy is kapok segítséget általatok! Előre is köszönöm a segítségeteket.Bocsi a helyesírási hibákért! Mint*
2015. aug. 31. 21:18
 2/5 anonim válasza:
Nagy értékű telefont nem mindig ajánlott kintről megrendelni. Pl .:vám, gari, klón telefon veszélye.....
2015. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia, ugyaninnen rendeltem honor 7-et, 3 hét alatt ért ide, szállítással együtt 108 ezerre jött ki, ami 20-al olcsóbb mint itthon (fontos hogy eu expedited shippinget válassz így nem vámolják meg).

Szoftverről annyit tudok mondani hogy van rajta pár kínai app ami letiltható, illetve a huawei cloud nem elérhető az országban. Egyébként magyar nyelv van, 4G is működik.. Bármi kérdésed van szívesen válaszolok.

2015. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja, igen, 1 év gari van rá, de saját költségeden kell visszaküldened ha bármi van, ilyen szempontból veszélyes a dolog. Mindenképp paypallal fizess, akkor még visszakaphatod a pénzed ha szállítás közben történik valami.
2015. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Végül kèt hete vettem az extrem d.-ben egy honor 7-et.
2015. szept. 22. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!