Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z Ultra audio jack...

Sony Z Ultra audio jack csatlakozó probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az probléma van hogy bármilyen fülest dugok be a csatlakozóba csak a jobb oldala szól, illetve szól a bal is, de nagyon halkan, szinte olyan halkra nem is tudnám levenni. A kérdésem az lenne hogy 1. Mia probléma? (ki gondolta volna hogy ez lesz) 2. Megtudnám-e csinálni itthon is vagy ide biza szerviz kell 3. Ismertek olyan szervizt amelyik megtudná csinálni, mert én kerestem de nem találtam, a márka szerviz meg tudtommal nem foglalkozik telókkal, legalább is nem látok ilyen opicót. A választ előre is kösz. UI: A probléma képernyő mosás után lépet fel, de mivel hogy vízálló a telefon ( videók, plusz én is teszteltem már) nem hinném hogy a víz okozta a problémát.

#Sony #Sony Xperia Z Ultra #audio jack csatlakazó
2015. szept. 1. 13:07
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a fülessel lesz hiba. Kábelszakadás, vagy ilyesmi. Ha értesz hozzá, otthon is megtudod csinálni, bár így láthatatlanba nem fognék hozzá. Ha jól tudom erre külön nincs szerviz. Vidd el egy olyan emberhez, aki kábelek forraszt, vagy ezzel foglalkozik. Esetleg vegyél másikat.
2015. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!