Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani microsoftos...

Tudnátok mondani microsoftos telefonra olyan zeneletöltő alkalmazásokat, amik a zenetáramba töltik le a zenét?

Figyelt kérdés

Csak mert eddig az összes olyan, amit találtam, egy külön zenelejátszót csinált nekem az alkalmazásban, és nekem nem olyan kéne. A válaszokat előre is köszönöm! :)

Jajj, és lehetőleg ingyenes legyen, légyszi! :)



#Microsoft #zeneletöltő #music downloader
2015. szept. 1. 17:47
 1/9 b95 ***** válasza:

böngészővel már nem menő zenét letölteni?

kismillió zeneletöltő oldal létezik, ahol lehet letölteni ingyen mp3 zenéket...

2015. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Egy az, hogy én teljesen normális hangnemben írtam a kérdésemet, semmi provokáló nem volt benne, akkor neked miért kell így válaszolnod? Csak azért, mert kérni mertem zeneletöltő alkalmazásokat. :D Tudom, hogy internetről is le tudnék, de nem kaptam USB csatlakozót a telefonomhoz, és nekem telefonról egyébként is kényelmesebb és egyszerűbb, de ha tudsz olyan linket, ami USB vagy bármiféle rácsatlakozás nélkül is tölt le nekem linket a megfelelő instrukciókkal, szívesen fogadom. A válaszodat pedig köszönöm, barátom, neked is legyen szép napod és találkozz hasonlóan kedves emberekkel, mint te vagy! :)
2015. szept. 1. 18:55
 3/9 b95 ***** válasza:
Nem provokálásnak szántam, komolyan kérdeztem. :/
2015. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, kedves b95, nem is azt állítottam, hogy te szántad provokálásnak, eszerint félreértelmezted a kijelentésemet. Azt mondtam, hogy nem provokáló hangnemben írtam ki a kérdésemet, és ezért nem értem, hogy miért ilyen támadó választ kaptam.
2015. szept. 1. 21:56
 5/9 b95 ***** válasza:

Én meg mondom: nem támadásnak írtam.


Tényleg nem értem, miért kell ilyenekhez is külön app...

2015. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert valakinek - mint például nekem - egyszerűbb úgy zenéket letöltenie. Mint mondtam, a telefonomhoz nem kaptam USB csatlakozót, illetve korábban tönkrement a laptopom is, ezért nem tudtam az internetet e célból igénybe venni.
2015. szept. 1. 22:25
 7/9 b95 ***** válasza:
És mobilon nincs neted?
2015. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De van, ezért mondtam, hogy ha tudsz, akkor kérlek küldj egy linket, mert én nem ismerek oldalt, ahol nettel, telefonon le tudok tölteni zenét.
2015. szept. 2. 16:50
 9/9 b95 ***** válasza:

én úgy szoktam, hogy beírom simán a zenét a keresőbe, és amit ad, azok közül válogatok.


Mostanában amúgy főleg a FLAC-re álltam rá, ami nem ritkán torrentes. Mivel WP-d van, így maradjunk az MP3-nál.


amibe gyakran belefutok, és szeritnem megbízható, az pl. az mp3skull, ami most így eszembe jutott.

2015. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!