Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc touch cruise telefonom...

Apacska26 kérdése:

Htc touch cruise telefonom nemrég szereztem és egyszer csak lefagyott és azota csak a windows mobile részig jut és kész mi lehett a bibi?

Figyelt kérdés
mi lehet a bibi és hogy javithato? meg kellene a driver is hozá mert nemigen találtam a neten
2015. szept. 1. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Winmobile-hoz nem driver van, hanem (xp-n) a Microsoft Activesync nevű csoda, ez hozza létre a kapcsolatot. Win7-en pedig a Windows Mobile Device Center.

Általánosságban, mert ilyen készülékem még nem volt:

Nagyon-nagyon, de tényleg k. ritkán előfordul, hogy valami (pl. nyelvi csomagok) úgy kiakasztja a winmobile-t, hogy hard reset kell neki vagy esetleg újra kell húzni a romot.

[link]

Ha a HR valamiért nem megy, akkor nézd meg, hogy be tudsz-e lépni bootloader módba.

[link]

Ha megy, akkor tudsz rá romot rakni a pc-ről, de ezt már neked kell kibogarászni.

[link]

2015. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget hard reset segitet nemki
2015. szept. 2. 09:07
 3/5 A kérdező kommentje:
láttam androidot is lehet rá telepíteni ....nem is rósz kis telcsi annyit megért amennyié hozzám került .....kap még pár napot a windows mobil mobile de lehet ki próbálóm rajta az androidot....valami ötlet hogy csináljam ????????mert megtudnám simán csinálni csak egy pár fájintos link kéne hogy és meik a jó android rá .....1.5 öt néztem hogy az elég rá... én is nézelődök azé mit találok de kis hozzáértő segítség jól jönne...KIRÁLYOK vagytok itt mindig kapok választ a kérdésemre :):):)
2015. szept. 3. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Az xda fórumon keresd meg. Én Htc Kaiser-re tettem az androidot, kb arra jó, hogy kipróbáld milyen, csodát ne várj.
2015. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most akkor ha jól értem az androidot az sd kártyára teszi és a saját 109 mb-ján marad a windows és hard resetel visszaálithato és csak futtatni kell mint pc akármien progit és utánna androiddal fut....esetleg kell rootolni vagy valami ilyen hokusz pokusz ....hamarabb x8 sonyericson om volt azon cserélgettem párszor romot most lenovom van meg ez a htc az elsö windows mobilos telcsim kiprobálnám androiddal is hátha jobb lenne dobjon valaki egy linket hogy ezt dobt fel és megy .....
2015. szept. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!