Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone főképernyőn való...

IPhone főképernyőn való ikonrendezés?

Figyelt kérdés
Az iPhone-ban a főképernyőn lévő ikonok miért nem maradnak ott, ahova húzom őket? Mindenképpen sorba rendezi őket egymás után én pedig azt szeretném, hogy a képernyő szélén körbe legyenek az ikonok. Ha a telefonra pillantok, akkor a háttérkép legszebb részeit ne takarja ki egy ikon.

2015. szept. 2. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt látom, hogy neked androidod volt eddig. :)

Iphone-nál NEM rakosgatod szabadon, max beteszed őket egy csoportba (egyiket a másikba húzod ésmappákat kapsz, elnevezed ahogy akarod).

Balról jobbra, fentről lefelé a sorrend. Nincs mit tenni.

2015. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na szép, már ez is. Nagyon az Iphone-n voltam, de itt elég sok rosszat olvasok róla. Már lehet hogy nem annyira tetszik.
2015. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Max. mappába rendezem majd ha azt akarom, hogy kevesebb helyen legyenek ikonok. Egyébként mintha egy luxusautóba szálltam volna egy egyszerűből. Össze sem tudom hasonlítani az Androiddal. Nagyságrendekkel jobb és jobban tetszik a gondolatmenete is amit folytat. Közben megtaláltam a menüben a "Korlátozások" funkciót is... Ez megoldás arra amit akartam.
2015. szept. 2. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Korlátozásokkal az elrendezésen változtatni? Nem értem.
2015. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!