Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem galaxy s6...

Melyiket vegyem galaxy s6 edge+ vagy sony xperia z5 premium?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, és nem tudok dönteni, igaz még nem lehet kapni őket de majd csak Novemberben akarok venni. Eddig az s6 edge+ akartam de tegnap bemutatták az xperia z5 premiumot és 4K a kijelzője és tetszik is a külseje bár félek a 810-es processzortól. Szerintetek melyik lenne a jobb?

[link]



2015. szept. 3. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A cikk magáért beszél. Sony Xperia Z5 Premium.
2015. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S6 Edge+ mert stílusosabb és nem 4K kijelzője van ami megeszi az aksit! Én Sony-t mondanák de a premium nem éri meg inkább S6 Edge+!
2015. szept. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még igen snapdragon 810 gondolom mondanom sem kell tovább! Nagyon melegszik nem értem a Sony-t miért kockáztat nagyon elterjedt hogy nagyon melegszik a 810! Lehet erős de melegszik!
2015. szept. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a z5 premium sztem felesleges, a SD 810 melegszik a Z5 be már a javitott verziót tették + 2 drb hűtőcsövet , én inkább megvárom a népitéltet, hogy mennyire melegszik stb mivel e két teló közt vacillálok,

a samsung bitangul megcsinálta a hajlitott kijelzőt, nagyon bejön de eddig sony-aim voltak és kicsit tartok a váltástól

2015. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!