Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám letölteni saját...

Hogyan tudnám letölteni saját internettel?

Figyelt kérdés
Windows telefonom van és szeretnék letölteni egy játékot, de nem engedi azt írja, hogy wifi kapcsolat szüksége. Tudom hogy ezt azért írja mert nagy a játék, de korlátlan az internetem. Hol lehet azt engedélyezni hogy saját internettel is letöltsön nagy dolgokat?
2015. szept. 4. 08:39
 1/5 anonim válasza:
Nincs Windows telefonom, de a telefonodon van olyan beállítás, hogy ne a WiFi, hanem Internet kapcsolatot használjon a rendszer?
2015. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyi hogy ki meg be lehet kapcsolni a wifit. Mindent végig néztem a telefonon és egyszerűen nem sikerült semmit találnom. Lassan már idegbajt kapok ettől a telefontól
2015. szept. 4. 18:51
 3/5 anonim válasza:

Androidos telefont ajánlom figyelmedbe, ha már idegbajt kapsz tőle.

Ha nem sajnálsz rá kiadni max 100ezret, akkor a SONY-t, vagy az LG-t ajánlom figyelmedbe.

Nekem SONY Xperia E4-em van féléve, 40ezerért vettem egy mobilszolgáltatótól, eddig nem panaszkodom rá.

Bár a kamera képminősége nem a legtökéletesebb, de ez az egyetlen legnagyobb baja, semmi más.

2015. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ajándékba kaptam pont azért mert nekem nem telik rá eddig azt mondtam jobb mint a semmi, de lassan kikészülök ettől a telefontól mert semmire nem lehet használni
2015. szept. 5. 01:06
 5/5 anonim válasza:

Mennyi pénzt tudnál szánni egy telefonra, mennyid van?

30-35k alatt nem nagyon kapsz jó telefont, most szólok előre!

Afelett már egy komolyabb, középkategóriás okostelót tudsz venni, viszonylag jó műszaki megbízhatóságút.

2015. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!