Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most, hogy kijött a Honor 7,...

Most, hogy kijött a Honor 7, ésszerű még Honor 6-ot venni?

Figyelt kérdés
Illetve az ára nem fog csökkenni?

2015. szept. 5. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább Samsungot vegyél
2015. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esélyes. :D
2015. szept. 5. 15:31
 3/9 laci-papa ***** válasza:
100%
Miért ne lenne ésszerű?A honor 6 egy brutál telefon oda-vissza veri a samsung galaxy s5-öt
2015. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ! :)
2015. szept. 6. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon mindkettő, de erősen túlárazott. Honor 6 97e újonnan, használtan meg már 60 alatt is lehet kapni, nem tartja az árát. A Honor 7 árához meg meg 10-et kell rátenni és már ott van az LG G4, amivel azért már nem lehet összehasonlítani. Vagy picit drágábban az S6, ami egy kegyetlenül jól sikerült telefon. Én a helyedben nem a Honort venném.
2015. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És Honor 6 helyett mit ajánlanál?
2015. szept. 9. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az LG G3-at. Nagyon jól sikerült telefon nagyon jó kamerával. Bár kicsit nagyobb a kijelzője, de maga a készülék kicsi, nagyon jók az arányai. Jó még a Samsung S5, de a G3 meg az S5 között szerintem nincs eget rengető különbség, főleg annyi nem, amennyivel olcsóbb.
2015. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintem nagy különbség nincs köztük, sőt. Mégis drágább a G3, meg megnéztem, ezekhez képest én nem érzem túlárazottnak ezt a telefont.
2015. szept. 11. 14:00
 9/9 anonim válasza:

A kilométert a literrel ne mérjük össze! A Honor 6-7 és az Asus Zenfone 2 egyaránt DSDA készülékek. Akinek az a fontos, hogy teljes értékű dual telefonja legyen, annak csak ezek jöhetnek szóba. A samsung galaxiess százezer sem tud valós dual simes működést.

Nekem két samu után soha többé nem kell ilyen klozet. A legutolsó távolkeleti cucc is jobb a samsungnál. Hogy ésszerű-e? Igen. A 6-osnak van néhány előnye a 7-essel szemben. Az első valóban az ára. 60 körül mérik pár hónaposan. A másik az, hogy míg a 7-esbe a második slot esetén döntened kell, hogy sim, vagy SD kártya. Vicc. A másik a 6-os kivehető akksija, ami - bár nem gyakran - de jól jöhet. Ja, még valami: a 7-es úgy kezeli a két sim-kártyát, hogy mindkét slot képes 4G-re. Igaz, nem egyidőben, de csak átkapcsolni kell, nem simet helycserélni. Ezzel a funkcióval egyedülálló a világon egyelőre.

Ha viszont nem lényeges a dual sim, akkor ajánlanám még a Xiaomi Redmi Note 3-at. Elég ütős ajánlat 100 alatt, egy hete jött ki.

2015. dec. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!