Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akadozik hívásnál a hangom...

Akadozik hívásnál a hangom telefonon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy éve vettem a telefonom,egy Sony xperia z1 compact. Nem mindig,de egyre gyakoribb,hogy hívásnál másoknak akadozik a hangom. Nagyjából akkor kezdődött,amikor frissítettem az androidot rajta 5.0.2-re. Meg mikor egy kicsit vizes lett a telefon.De azt írja,hogy egy pár esőcseppet meg se érez a telefon. Amúgy a telefon villám gyors,mindenre reagál,szóval nem ez a hiba szerintem. Nem akarom lecserélni,mert azért kicsit több mint 100 ropi volt. Szervizbe ha vinném azt mondanák rá,hogy semmi baja. És visszaküldenék hiba nélkül,mert nem mindig csinálja ezt. Ha valaki tudna segíteni,hogy mi a baja,annak megköszönném! 20F

2015. szept. 5. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A baj mindig ott kezdődik amikor valaki Android telefont vesz es nem iPhone-t. Aztan csodálkoznak mi lett.
2015. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert mi van abban az iphone-ban??? Annyira nagy cucc? Tudásban és képernyőben sehol sem volt. Most jött csak az áttörés a 6-os szériában. És nem fogok venni egy 300 lepedős telefont.
2015. szept. 5. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 50.000-ert vettem 4S-t miután elegem lett az androidból. Most már nem adnám semmiért, annyira más mint minden eddigi telóm. Pedig jó régi modell, meg is lepődtem hogy mi mindet ki nem talált az Apple 5 évvel ezelőtt amit aztán a google mind lemásolt csak sajnos katasztrófális módon.

És a témába vágóan: a IOS- ben nincs olyan hogy a telefon process leblokkol vagy késésben van vagy kihagyásai lennének. Tulajdonképpen ezért is szóltam ide be.

2015. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!