Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számodra mekkora az ideális...

Számodra mekkora az ideális mobil telefon kijelző méret?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 10:18
 1/5 Saavedro ***** válasza:
4.0-4.5 col átmérő.
2015. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maga a kijelző méret másodlagos. Sokkal fontosabb, hogy fizikailag legyen normális méretű.

125x62x9,9mm-es telefonom van 4,2-es kijelzővel. Ez ideális méret nekem. De ha ebbe a méretbe nagyobb méretű kijelző lenne pl. 4,5 akkor azzal se lenne gond, mert a telefonom nem lett nagyobb.

2015. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, attól függ. Nekem Xperia Z-m van. 5"-OS ez nekem az ideális méret. De a nagyobb sem tántorít el. 5alatt esélytelen hogy telefont vegyek.
2015. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3,5-nél nagyobb nekem nem kéne. Azt még normálisan zsebre tudom tenni, és nem kell félnem, hogy esetleg megfeszül és kettétörik.
2017. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nyarierik123 ***** válasza:
5.2-5.5 vagy nagyobb (persze nekem csak netre, játékra, filmezésre kell, nem telefonálok)
2017. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!