Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám feloldani a Sim...

Blade17 kérdése:

Hogyan tudnám feloldani a Sim kártya zárolását egy IPhone 5-ösnél?

Figyelt kérdés
Mert lemerült a telefon és nem jutott eszembe a pin kódom. Igy bepróbálkoztam 3x és sajna nemvolt szerencsém. És puk kód nincs IPhone-nál Szval hogyan tudnám feloldani a Sim zárolását?

2015. szept. 6. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már 3-szor nem volt "szerencsém", akkor lehet inkább vissza kéne adni a gazdájának! :)

A PUK egy szabvány tulajdonképpen. Olyan nincs, hogy azt nem lehet beadni.

Ha meg a tényleg a tied a kütyü, akkor regisztrálj be a szolgáltatódhoz és utána le tudod kérni a megfelelő kódot. Én vodás vagyok ... azon az oldalon ez megvan, gondolom a többi szolgáltatónál is le lehet kérni.

2015. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nem az enyém azért irtam igy. A barátnőmé a telefon csak én vagyok regizve ide. Azért fogalmaztam igy. A telefon az T-Mobile-os. És ő ugy tudja nincs hozzá puk kód. Pedig sztem lenni kellene. Mivel minden Sim kártya ujj állapotában mielőtt kipattintjuk a kártyából aznnak a hátoldalán elvileg lenni kellene egy puk kódnak is.
2015. szept. 6. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ujj a kezeden van. A sim kártya épp ezért max. új lehet.

És igen, azon a kártyán kell rajta lennie a puk kódnak is mint ahogy minden egyéb sim-hez tartozó kód.

2015. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen! Azt kell megkeresni, jól gondolod.

Ahogy írtam is, én vodás vagyok, ott ha belépek a saját menümbe ezeket is le tudom kérdezni.

2015. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 6. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha belépsz az ügyfélszolgálatra az online felületen ott is le tudod kérdezni, de a 1430 is megmondja a PUK kódot megfelelő azonosítás után. Szóval hajrá :)
2015. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!