Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem engedélyezi a szoftverfris...

Nem engedélyezi a szoftverfrissítést a telefonom, miért?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S3 I9300.

Android verziója - 4.1.2


Amikor rakattintok a ''Frissítésk keresése'' menüpontra ezt írja - Ez egy módosított eszköz. Szoftverfrissítés nem elérhető. "


További tudnivalók, hogy gyakorta vibrál a kijeljő, és kikapcsol, lefagy. Bekapcsoláskor a kéri a pin kódot amelyet helyesen megadok majd később nem látja a sim kártyát, ezért nem tudok és nem tudnak hívni és az internet sem elérhető, csak wifin keresztül.


2015. szept. 7. 19:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Gyári adatok visszaállítása is megtörtént.
2015. szept. 7. 19:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Klón
2015. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Garanciálisan vettem ami már sajnos lejárt a telefon 2 éves elmúlt eddig semmi baja nem volt. Ha klón lenne már észrevettem volna.
2015. szept. 7. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol vetted?
2015. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
GSM
2015. szept. 7. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha.Ott lehetnek klónok.Tölsd le az antutu benchmarkot és kiirja a procit a képernyő felbontását stb.Hasonlítsd össze a gsmarénás adatokkal..Ha nem ugyanazok akkor klón
2015. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem és megegyeznek az adatok.
2015. szept. 7. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom.Nem telepitettél romokat?
2015. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. szept. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!