Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Smg Galaxy A3 vagy A5?

Smg Galaxy A3 vagy A5?

Figyelt kérdés

melyiket válasszam? Vodafone tarifába A3:62990 A5:92990Ft

melyik éri meg jobban? ( [link] )

RAM különbség mennyit számít?

Most sony M-em van (küszködök vele)


2015. szept. 7. 20:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
csak a RAM különbség számít a többi (súly, méretek, kamera nem)
2015. szept. 7. 20:45
 2/18 A kérdező kommentje:
SD kártyára alkalmazásokat lehet rakni? ezt hol tudom meg?
2015. szept. 7. 20:46
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképp az a5 legyen mert a ram az sokat számít.


Másrészt hd kijelző sokkal jobb mert így hd videókat tudsz nézni. Sokkal szebb.

2015. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Még anyit, hogy az s4 et nem nézted mert abban erősebb a proci és full hd megjelenítő van. Mert nem tudom megéri e a a5 azt a felárat mert a proci ugyan olyan az a3 ban mint az a5 ben.

2015. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szia rögtön kerestem is s4-re de az a sanszom (ha nem így van javítsatok) hogy nem lehet kapni vodába mert készülékkeresőbe nem adta ki :( igen figyeltem a kijelző és a RAM a különbség többi nem lényeges, mert ugyan azok az adatok, személy szerint kijelzőt is háttérbe szorítom, csak a RAM aggaszt, nagyon nagy különbség?
2015. szept. 7. 21:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mire akarod használni.

Amúgy az árukereső leírása hibás mert az a3 1.5Gb ramot tartalmaz.

2015. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

a gépem nem a fénykorát éli már és inkább veszek telefont mint gépet remélem ezzel értesz mindent mire fogom használni :)

és még1 kérdés az M-emre nem rakhatok alkalmazásokat, (lehet nem lesz rá szükségem) de azt hol tudom meg, hogy az A5-re lehet-e?

2015. szept. 7. 21:59
 8/18 A kérdező kommentje:
SD kártyára nem rakhatok alkalmazásokat*
2015. szept. 7. 21:59
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem lesz rá szükséged.

Néztem a vodafone ajánlatát és tényleg nincs s4.


Amúgy a3 is jó telefon nekem van bár nem fő telefon de faceebokra jó játékokat is viszi szépen, netezni jó... nekem a videók nem tetszenek annyira mert ügye a kijelző miatt.


A5 lenne a legjobb de ahogy gondolod.


S5 nem nézed nekem az van és nagyon szeretem csak hát az már drágább de jó sokáig jó lenne :)

2015. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
S5 már drága (csak többet és az S betű mint az A (szerintem)) nagyon tetszik mind kettő kihozattam ma, és kinézetre 50-50% mind kettő ugyan annyira tetszik, csak 2 különbség A3 a méret miatt A5 a szürke kivételezés miatt a kérdés már csak az, hogy a 30.000Ft árkülönbség megéri-e
2015. szept. 8. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!