Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 nem kapcsol...

Samsung Galaxy S4 nem kapcsol be, egyáltalán nem reagál?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S4 típusú telefonom nem kapcsol be, egyáltalán nem is reagál a bekapcsolásra még nem is rezeg.

Nincs teljesen lemerülve, próbáltam tölteni de továbbra sincs semmi életjel. nem ejtettem vízbe csak egyszer csak mikor megakartam nézni rajta mennyi az idő nem reagált, próbáltam újra indítani de semmi nem sikerült, azóta halott.

Nincs valakinek valami tippje esetleg, vagy hasonló tapasztalat, vagy a szerviz elkerülhetetlen?



2015. szept. 7. 20:55
 1/4 anonim válasza:
Kerek egy hete játszotta el pontosan ugyan ezt velem az S4 minim. Kipróbáltam másik S4 mini aksival, hátha csak az égett ki, de nem, egyéb problémája volt, ezért szervízbe vittem. Ott azt mondták hogy valamelyik főbb alkatrészt kéne kicserélni, 35-40 000Ft...
2015. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen, nem jó hír de már eljátszotta ezt párszor de akkor vagy egy, két óra múlva vagy egy fél nap után helyre állt, egyenlőre ez a leghosszabb ilyen kihagyása, de azért reménykedek hátra újra felébred.
2015. szept. 8. 05:27
 3/4 anonim válasza:

nekem is pontosan ez a problémám...

a Te telefonoddal mi lett végül, kedves Kérdező?

2017. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
elvittem szervízbe, ahol garanciával 1 hónap alatt megcsinálták: a főpanel rakoncátlankodott, cserélni kellett
2017. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!