Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes cserélni...

Szerintetek érdemes cserélni sony xperia sp-t samsung galaxy s4 minire? Ha igen/nem miért?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 18:01
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nagyon sokat kéne fizetni, hogy az SP-met Samsungra cserléljem.
2015. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nemtudom, eddig sony-m volt és ezért gondolkodtam samsungba.
2015. szept. 9. 18:19
 3/3 anonim válasza:

A Samsung a tévék, monitorok gyártására állt rá, abban jó. Én régen csak megjártam a samsunggal, ma sem vennék ilyen telefont.

Ha meguntad a mostanit, vegyél inkább másik oprencerest, kipróbálni, wp, iPhone, vagy esetleg egy felsőkategóriás sonyt,egy huaweiit..de ne samsungot.

Az sp elég gyökér kis telefon volt, tönkre is ment, biztos érezte,hogy nem szeretem. Nem volt elég kapacitással megáldva egy fényképezőkre tervezett rendszerhez. Azóta egy régi, nyomógombos sony ericcsont használok :-D vissza a gyökerekhez

2015. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!