Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lollipop 5. 0.2-es androidon...

Lollipop 5. 0.2-es androidon a Chrome alkalmazáson belül a megnyitott ablakokat hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Mikor lefrissitettem említett valamit, de átsiklottam felette, voltak nagyobb gondjaim is. Az előző verziónál a kereső sáv mellett volt egy kis négyzet amiben írta hogy hány ablak van megnyitva, és ha rámentem, meg is mutatta az ablakokat. Valaki tudna segiteni hogy az új verzióban ezt hol találhatnám meg?

2015. szept. 8. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Elindítod a Chrome-ot, majd az alkalmazások belül jobb felül ... (menü) > beállítások

Itt a "Lapok és alkalmazások egyesítése" részt KI-re állítva kapod vissza a kis négyzetet, amelyre kattintva látod az ablakokat.

Ha ez "Be" állapotban van, akkor "önálló alkalmazásként" látja az összes lapot, tehát az alkalmazásváltó gombbal tudsz navigálni közöttük.

2015. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezer hála és köszönet :)
2015. szept. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!